O nás   CZ    D     E

 

O nás

 

Hlavní závod

 

Ředitelství v "Divišově vile", Galerie, 

firemní školka Elmík

 

 

 

 

 

O  společnosti ELMET

 

     Společnost ELMET, spol. s r.o. Přelouč byla založena v roce 1991 z týmu vývojových a konstrukčních pracovníků v oboru elektroniky. Svým zaměřením navazuje na dlouholetou tradici v oblasti elektrotechnického průmyslu reprezentovanou podnikem TESLA Přelouč nyní je firma rodinná pod jedním majitelem.

 
Výrobně a vývojově je zaměřena na speciální kusové zakázky, případně až na středně velkou sériovou výrobu dle požadavku zákazníka. Firma se zabývá čtyřmi stěžejními obory,  kterými jsou elektrovýroba, kovovýroba, ekologické vytápění, zdravotní a laboratorní technika.  

 

 

 

 

     V oblasti elektrovýroby má firma svůj vlastní výrobní program, kterým je v současné době především výroba zesilovačů pro mobilní použití, včetně výroby příslušenství pro kompletní ozvučení autobusů, dále výroba výkonových zesilovačů značky ELSOUND ® , zdrojů napětí, informačních panelů, multimediální techniky - profesionální LCD jednotky Visuality Multimedia značky ELVISION ®.
Dále nabízíme zakázkové osazování desek plošných spojů na automatické osazovací lince MYDATA a na osazovací lince YAMAHA a to včetně dalších elektronických operací - OEM montáže.
Oblast zakázkových montáží, dle dodané dokumentace zajišťujeme na klíč dle požadavků zákazníků. Zakázky zajišťujeme od výroby vzorků až po sériovou výrobu.
V oblasti kovovýroby je firma zaměřena především na zakázkovou výrobu přesné mechaniky a zpracování plechů na CNC tvářecích strojích – laserové řezání, lisování, ohýbání, kovoobrábění, dále sváření, lakování, výrobu soustružených dílů, výrobu náhradních dílů pro autobusy a výrobu skříní pro elektroniku.

 V oblasti  "Zdravý dům" - ekologického vytápění firma nabízí především vlastní výrobky značky ELAIR ®, kterými jsou rekuperační jednotky, ventilační zařízení a tepelná čerpadla. Firma je rovněž schopna navrhnout a vyrobit jiná zařízení dle specifikace zákazníka.
Oblast výroby zdravotní techniky a laboratorní techniky značky ELMEDIC
® je reprezentována výrobky, kterými jsou vysokofrekvenční tryskové plicní ventilátory PARAVENT a C-GAS zařízení na měření hmotnostního průtoku plynů. Dále firma v této oblasti nabízí zakázkovou výrobu a vývoj zařízení dle požadavku zákazníka.
Výrobu nabízíme a zajišťujeme na vlastních výrobních moderně vybavených dílnách

V roce 2010 byla zakoupena historická Divišova vila, zahájena její rekonstrukce pod dohledem památkářů, která byla ukončena vlastním nákladem v roce 2011. Dále v ní byl otevřeno firemní dětské centrum Elmík - firemní školka. Majitelé jsou donátory pravidelných uměleckých výstav pořádaných v této vile a ve městě Přelouči. Divišova vila  je zároveň administrativním sídlem firmy Elmet. 

Technologie

Přesné zpracování plechů (včetně nerezů a Al) na CNC strojích Trumpf, Amada, Haeger, Flader  včetně následných operací svařování TIG-MIG, termokompresní sváření, povrchové úpravy, potisky aj..

ELMET, spol. s r.o., Nádražní 889, 53501 Přelouč, Česká republika

IČ.:    42936349

DIČ.: CZ 42936349

 

Domů

O nás 

Kontakt

 

E-mail: elmet@elmet.cz

E-mail: obchod@elmet.cz 

Obory

 

Elektrovýroba

Kovovýroba

Zdravý dům

Zdravotní technika

DogLeg

Laboratorní technika

Zesilovače 

 

Vybrané produkty

 

Tepelná čerpadla kompaktní

Rekuperace pro bytové jednotky-pasivní

Rekuperace velké pasivní, aktivní

Protiplísňové ventilace automatické

"Zdravý dům" katalog

Aktivní radiátory teplovodní (25-45°C)

Paravent - plicní ventilátory 

Hemoron - bezbolestná léčba 

Zesilovače pro skupiny 

Zesilovače pro ladiče pian

DogLeg - golfové vozíky

ND Iveco katalog

Ostatní

Kariéra

Aktuality

Reference

Politika jakosti

Certifikace

Elmík-firemní školka

Doprava

Obchodní podmínky

Galerie

Prodejna

Zajímavosti - Arch. Kříženecký

Mapa

 

2018 © ELMET, spol s r.o. Přelouč          All rights, ©, ® reserved        Change right stipulated